Prada відмовляється від використання натурального хутра

Prada відмовляється від використання натурального хутра

Нова колекція 2020 року вже буде повністю позбавлена цього продукту тваринних ферм

Prada відмовляється від використання натурального хутра
фото pixabay.com

Модний дім Prada відмовиться від використання натурального хутра при розробці нових колекцій. Перші зміни торкнуться колекцію жіночого одягу весна-літо 2020, повідомляє компанія у своєму прес-релізі.

«Починаючи з жіночої колекції Весна/Літо 2020 року, Prada Group більше не буде використовувати хутро тварин в своїх проектах або нових продуктах. З 22 травня 2019 року, компанія у співпраці з Fur Free Alliance (FFA) – коаліцією з більш ніж 50 організацій із захисту тварин з 40 країн – проголошує політику Групи без хутра», – йдеться в прес-релізі.

Компанія не буде закуповувати більше ніякого хутра, починаючи з 22 травня ц.р., а щодо запасів уже закупленого хутра – то Prada буде їх використовувати у своїх розробках до 2020 року.

«Чому Prada Group відмовляється від хутра? Група постійно створює інноваційні продукти і нерозривно пов’язана з соціальними процесами. Це дозволить компанії досліджувати нові межі креативного дизайну, одночасно задовольняючи попит на етичні продукти», – повідомили в Prada.

Водночас компанія продовжить використовувати натуральну шкіру.

«Згідно з програмою Fur Free Retailer, хутро – це шкура будь-якої тварини – включаючи норку, лисицю, кролика, каракулю, ягнят і єнотоподібного собаку – убитих головним чином за її хутро. Prada Group продовжить продаж шкіри та інших продуктів, які вважаються побічним продуктом заготівлі м'яса (наприклад, овчина і теляча шкіра)», – пояснили в компанії.

«Fur Free Alliance аплодує Prada за це рішення щодо хутра, – сказав Джо Віндінг, голова FFA. – Prada Group зі своїми брендами тепер приєднується до зростаючого списку брендів, які відмовилися від використання хутра, реагуючи на зміну ставлення споживачів до тварин».

Раніше про відмову від використання хутра тварин в своїх колекціях заявив італійський модний будинок Versace. Натуральне хутро в своїх колекціях також не використовують бренди Gucci, Burberry, Michael Kors та інші.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували законопроект про заборону виробництва хутра в Україні, яке визнано шкідливим для екології.

Тим часом Лос-Анджелес збирається стати найбільшим містом у США, де заборонять продаж натурального хутра.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті