Захворіло у світі
11,830,885
Померло у світі
544,215
Вилікувалось у світі
6,447,656
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Uber запускає перше у світі підводне таксі (ВІДЕО)

Uber запускає перше у світі підводне таксі (ВІДЕО)

«Покататись» на scUber та побачити усю красу Великого бар'єрного рифу можна лише з 27 травня по 18 червня 2019 року

Uber запускає перше у світі підводне таксі (ВІДЕО)
фото www.uber.com

Компанія Uber у партнерстві з австралійською Tourism Queensland анонсувала запуск першого у світі підводного таксі. Про це йдеться у повідомленні на сайті сервісу.

Скористатись послугами незвичного таксі, яке отримало назву scUber,клієнти зможуть з 27 травня по 18 червня 2019 року. Їм запропонують подорож по Великому бар'єрному рифу.

«Цей унікальний досвід дозволить клієнтам побачити нефільтрований огляд підводної ікони Австралії. Лише протягом обмеженого періоду часу вони отримають ексклюзивний доступ до найбільшої в світі екосистеми відомої як майданчик біологічного різноманіття, багатий морським життям, який пропонує чудові підводні враження», зазначає компанія.

«Ми дуже раді співпрацювати з Uber, щоб продемонструвати красу рифу… Крім того, ми надаємо кільком мандрівникам з усього світу, які шукають пригод, шанс виграти незабутні враження в рамках глобального конкурсу, який стартує сьогодні», – сказала головний виконавчий директор Tourism Queensland  Лінн Коддінгтон.

Виграти подорож можуть громадяни США, Канади, Британії, Франції, Нової Зеландії та Австралії. Для цього треба у 25 словах пояснити, чому саме їм потрібна ця поїздка.

Подорож коштуватиме $3 000 на двох.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті