Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Британська TWI закупила установку для 3D-друку металом в української компанії

Британська TWI закупила установку для 3D-друку металом в української компанії

З допомогою установки будуть вироблятися деталі в тому числі для аерокосмічного сектору

Британська TWI закупила установку для 3D-друку металом в української компанії
twi-global.com

Українська компанія «Червона Хвиля»/xBeam 3D підписала контракт на закупівлю установки 3D-друку металом з британським The Welding Institute, повідомляє на своїй сторінці в Facebook глава Greencubator Роман Зінченко.

#ПеремогаДетектед Українська компанія «Червона Хвиля» / xBeam 3D підписала контракт на закупівлю установки 3D-друку...

Опубліковано Roman Zinchenko Пʼятниця, 24 травня 2019 р.

«Компанія TWI Ltd замовила нову електронно-променеву систему xBeam-18/I від української компанії «Червона хвиля», – йдеться в повідомленні на сайті TWI.

Установка XBeam-18/I має кілька важливих модифікацій, які роблять її унікальною на ринку, зазначає компанія. Зокрема, система включає ексклюзивну технологію виробництва з використанням електронного пучка в якості джерела нагріву і коаксіальну подачу матеріалу в зону осадження. Ця технологія перевершує багато існуючих технологій виробництва металевих добавок на основі дроту. Машина забезпечує хорошу якість, високу продуктивність, простоту в експлуатації і високий рівень ефективності, зазначає TWI.

«Greencubator має честь підтримувати «Червону хвилю» в рамках програми «Кліматичні Інноваційні ваучери» від Європейського банку реконструкції та розвитку та European Union in Ukraine», – зазначив Зінченко.

3D-установка буде розміщена на заводі TWI в Кембриджі в Гранта-парку.

 «Система xBeam і її унікальна функція, яка дозволяє коаксіально подавати дріт, дадуть нам можливість досліджувати безліч можливостей для 3D-друку деталей. Ми раді бути першими, хто застосовує  коаксіальну систему xBeam для виробництва деталей для аерокосмічного сектору», – прокоментувала старший керівник проекту д-р Софія дель Позо.

«Червона Хвиля» і TWI працюють в тісній співпраці, щоб створити систему, яка буде відповідати конкретним вимогам проекту OAAM (відкритої архітектури адитивного виробництва, розвиток 3D друку), зазначають в компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті