Гліб Загорій повертається з политики у бізнес

Гліб Загорій повертається з политики у бізнес

Він має намір зайнятися інтеграцією «Дарниці» у глобальний фармацевтичний ринок

Этот материал также доступен на русском языке
Гліб Загорій повертається з политики у бізнес
Гліб Загорій
Фото: glibzagoriy.me

Народний депутат Верховної Ради VIII скликання від фракції БПП, власник ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» Гліб Загорій більше не буде балотуватися в парламент і має намір повернутися в бізнес повідомляє interfax.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, коментуючи розпуск парламенту президентом Володимиром Зеленським.

«Вже влітку Україна отримає новий склад парламенту. Думаю, в нього увійде чимало депутатів нинішнього скликання – проте мене серед них не буде. Я йду з великої політики, щоб повернутися у великий бізнес», – написав він.

Гліб Загорій підкреслив, що вважає успішною свою роботу в парламентському комітеті у справах ветеранів.

«Свою законотворчу місію я виконав: з 47 поданих мною законопроектів 20 стали законодавчими актами. З 65 запропонованих мною поправок 55 були враховані парламентом», – повідомив він.

Загорій уточнив, що мова йде в тому числі про закони, що забезпечують підвищення рівня соціального захисту всіх категорій учасників АТО, в тому числі волонтерів і добровольців, а також сімей загиблих учасників АТО. Крім того, законодавчі акти спрямовані на соціальну реабілітацію ветеранів, а саме – на підтримку підприємницької діяльності ветеранів і стимулювання працевлаштування учасників АТО.

Також депутат підкреслив, що реабілітацією воїнів АТО продовжить займатися Фонд сім'ї Загорій, який реалізує кілька благодійних програм у цьому напрямку.

Тепер Гліб Загорій має намір зосередитися на бізнес-діяльності, зокрема, зайнятися інтеграцією «Дарниці» у глобальний фармацевтичний ринок. «Зараз це одна з найефективніших компаній України, а у майбутньому «Дарниця» стане міжнародною компанією», – написав власник компанії.

Гліб Загорій був обраний народним депутатом у 2014 році за партійним списком Блоку Петра Порошенка.

Нагадаємо, у вересні 2018 року головою виконавчої ради керуючої компанії ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» став Дмитро Шимків, який до цього був заступником глави АП.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло