Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Українська онлайн-платформа для вивчення програмування Mate Academy залучила $580 000

Українська онлайн-платформа для вивчення програмування Mate Academy залучила $580 000

Цікаво, що студенти оплачують навчання тільки в разі працевлаштування, віддаючи відсоток від нової зарплати

Українська онлайн-платформа для вивчення програмування Mate Academy залучила $580 000
фото pixabay.com

Українська освітня онлайн-платформа Mate academy для вивчення програмування і пошуку першої роботи в IT залучила $580 000 інвестицій. Про це повідомляє AIN.UA.

Лід-інвестором виступила Genesis Investments, в раунді також взяли участь TA Ventures і засновник Intellias.

Особливість освітньої платформи полягає в тому, що студенти оплачують навчання тільки в разі працевлаштування, віддаючи відсоток від нової зарплати. За час існування Mate academy понад 200 студентів отримали роботу.

Команда направить гроші на запуск нових навчальних програм, а також розширення наборів студентів по всій Україні. У 2019 Mate academy планує запустити курси по Python, .NET, Data Science і Mobile. Крім цього – випустити і знайти роботу 1000 студентам.

«Наша місія – створити всі необхідні умови для того, щоб здатні українські хлопці та дівчата отримували необхідні ресурси для реалізації свого потенціалу. Ми віримо, що чим більше в країні буде освічених і талановитих фахівців, тим стрімкіше будуть відбуватися позитивні зміни в суспільстві. Тому ми хочемо створити сучасну альтернативу утворення і навчати тисячі, а з часом і десятки тисяч людей на рік», – коментує генеральний директор Mate academy Роман Апостол.

У Genesis Investments відзначають, що для компанії ця інвестиція – вихід на новий ринок.

«Ми віримо, що Україна може стати одним зі світових IT-лідерів. Для цього нам необхідно суттєво поліпшити якість освіти фахівців. Модель Mate academy повністю виконує це завдання. По-перше, вони відбирають кращих студентів, незалежно від матеріального становища. По-друге, сама компанія зацікавлена в тому, щоб після курсів фахівці були затребувані на ринку», – генеральний директор Genesis Investments Віталій Лаптенок.

Mate academy – онлайн-платформа для вивчення програмування і пошуку першої роботи в IT. Її заснували троє українців – Макс Лисак, Анна Апостол і Роман Апостол.

Навчання триває 4-5 місяців і проходить в онлайн-режимі. Зараз в портфелі курсів Mate academy – Java, Front-end, Full Stack Web, UI / UX Design.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті