Міністерство енергетики США назвало американський газ «молекулами свободи»

Міністерство енергетики США назвало американський газ «молекулами свободи»

Ось що буває, коли палко любиш не лише свою землю, а й усе, що під нею

Міністерство енергетики США назвало американський газ «молекулами свободи»
фото Shutterstock

Америка – земля свободи, це підтвердить будь-який політик в США. З цього випливає, що речі під землею теж зроблені зі свободи – принаймні, згідно з прес-релізом Міністерства енергетики США, пише The Guardian.

Заступник міністра енергетики Марк Менезес удостоїв корисні копалини США особливою пошаною, назвавши природний газ «газом свободи» в прес-релізі міністерства, присвяченому розширенню експорту цього викопного палива.

«Збільшення експортних потужностей в рамках проекту Freeport LNG має вирішальне значення для поширення газу свободи по всьому світу», – сказав він.

Ще один представник енергетичного відомства США, Стівен Вінберг, теж наголосив на винятковості й незалежності молекул американського газу.

За його словами, зростання поставок американського газу на світовий ринок просто необхідний, щоб «забезпечити світ чистою енергією і підтримати енергобезпеку союзників США».

«Зважаючи на той факт, що США переживають ще один рік рекордного видобутку природного газу, я радий, що Міністерство енергетики робить все можливе для того, щоб дозволити молекулам американської свободи експортуватися по всьому світу», – сказав Вінберг, слова якого цитуються на сайті міністерства.

Міністерство енергетики США назвало американський газ «молекулами свободи»

Неясно, чи усвідомлюють члени адміністрації Трампа, які намагаються приписати патріотичні наміри природному газу, безглуздість цієї концепції, але міністр енергетики Рік Перрі, здається, вірить в це.

 «Через 75 років після звільнення Європи від окупації нацистською Німеччиною США знову надають європейському континенту свободу, – заявив міністр на початку цього місяця. – І не в формі молодих американських солдатів, а в формі скрапленого природного газу».

Нагадаємо, за останній рік поставки скрапленого газу з США в Європу зросли на 272%, і Америка збирається і далі нарощувати ці обсяги.

Більше про це – в матеріалі Mind «Танкери на марші: 10 тез про американський СПГ замість трубопроводів «Газпрому».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію