Siemens, General Electric і Philips підозрюють у дачі хабарів китайським чиновникам

Siemens, General Electric і Philips підозрюють у дачі хабарів китайським чиновникам

Комісія США з цінних паперів і бірж розпочала розслідування

Siemens, General Electric і Philips підозрюють у дачі хабарів китайським чиновникам

Комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) веде розслідування відносно компаній Siemens, General Electric і Philips з приводу можливої ​​дачі хабарів китайським чиновникам за допомогою місцевих посередників для продажу медичного обладнання. Про це повідомляє Reuters.

Окрім розслідування ведення бізнесу компаніями в Китаї, SEC також проводить слідчі дії щодо їх продажів в Бразилії. Таким чином регулятор намагається подолати ймовірну корупцію під час продажів дороговартісного медичного обладнання у світі, розповіли джерела видання.

SEC від коментарів відмовилась. Siemens, General Electric і Philips усі обвинувачення відкинули та сказали,що не знають про розслідування щодо їхніх операцій в КНР.

Видання нагадує, що раніше SEC спільно з Мін’юстом США та ФБР розпочали розслідування щодо Siemens, GE і Philips, а також Johnson & Johnson – за обвинуваченням у хабарництві за укладення контрактів в Бразилії.

Відповідно до федерального закону США під назвою «Закон про корупцію за кордоном» (FCPA) від 1977 американцям, американським компаніям або іноземним компаніям, які мають цінні папери у США, заборонено платити іноземним чиновникам за «перемогу в бізнесі». У випадку якщо їх визнають винними, SEC їх може оштрафувати.

Міністерство торгівлі США оцінило ринок медобладнання в Китаї в 2017 році у $58,63 млрд, а в Бразилії – в $10,8 млрд. Як зазначають джерела видання, на обох ринках компанії отримували вигоду не тільки від самого продажу обладнання, а й від плати за його обслуговування протягом 10-15 років, оновлення ПЗ та запчастин.

Китайська національна комісія з охорони здоров’я та планування  сім’ї та Китайське управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів, які регулюють усю систему охорони здоров’я в КНР, від коментарів відмовились.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло