Платникам податків відшкодовано понад 70 млрд грн ПДВ – Власов

Платникам податків відшкодовано понад 70 млрд грн ПДВ – Власов

Сума цьогорічного відшкодування ПДВ перевищила минулорічний показник на 28%

Платникам податків відшкодовано понад 70 млрд грн ПДВ – Власов
Фото: pixabay.com

Протягом січня-травня 2019 року платникам податків відшкодовано понад 70 млрд грн податку на додану вартість (ПДВ). Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

«Ми фіксуємо позитивну динаміку відшкодування податку на додану вартість. Так, сума цьогорічного відшкодування на 28%, або майже на 15,4 млрд грн перевищує відповідний показник минулого року. Середньомісячна сума повернення податку платникам складає 14 млрд грн. Це на 3 млрд грн більше, ніж торік», – розповів в. о. голови Державної фіскальної служби (ДФС) Олександр Власов.

За його словами, заявки на відшкодування в середньому зросли до 12,4 млрд грн, тобто більше ніж на 1,5 млрд грн.

У травні 2019 року платникам було повернуто 12,9 млрд грн податку на додану вартість. Порівняно з травнем минулого року цей показник зріс на 15,2%, або на 1,7 млрд гривень.

«Такі результати яскраво підтверджують ефективність тих змін, які були здійснені в системі відшкодування цього податку. Система прозора та зручна як для бізнесу, так і для ДФС», – наголосив очільник ДФС.

Раніше повідомлялося, що до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн за 4 місяці цього року. Це на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року.

Нагадаємо: станом на початок травня Фіскальна служба відшкодувала платникам 57 млрд грн ПДВ з початку року. Порівняно з таким же періодом роком раніше сума відшкодування зросла на 31%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті