Британський страхувальник Aviva скоротить 1800 робочих місць

Британський страхувальник Aviva скоротить 1800 робочих місць

Цей крок має на меті скоротити затрати на 300 млн фунтів до 2020 року

Британський страхувальник Aviva скоротить 1800 робочих місць
фото /www.flickr.com/photos/avivaplc

Протягом трьох років штатний розклад в британської страхової компанії Aviva скоротиться майже на 1800 робочих місць. Цей захід обумовлена ​​прагненням компанії підвищити ефективність і скоротити витрати до 2020 року на 300 млн фунтів стерлінгів. Про це повідомляє УкрСтрахування.

Інтернет ресурсу зазначає, що після такого масштабного скорочення робочих місць, чисельність співробітників зменшиться на 6%. Скорочення витрат також буде досягнуто за рахунок економії витрат, пов'язаних з підрядниками, а також за рахунок інших витрат.

У компанії оголосили про план здійснити розділення бізнес напрямків. Зокрема, страхування життя і загальне страхування буде управлятися окремо від цифрового напрямку. Це дозволить досягнути кращого контролю і підзвітності кожного бізнес-сегменту.

«Сьогодні це перший крок в нашому плані зробити Aviva простішою, конкурентоспроможною і комерційно», – сказав Моріс Таллох, генеральний директор Aviva. – У нас міцна основа: відмінна дистрибуція, досвід в галузі страхування світового класу, а наш баланс є надійним», – додав він.

Aviva plc – найбільша британська і четверта в світі група страхових компаній, віднесена до розряду системно значущих для світової економіки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті