Захворіло у світі
5,763,122
Померло у світі
358,235
Вилікувалось у світі
2,389,735
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
ПриватБанк запустив сервіс контролю публічних видатків

ПриватБанк запустив сервіс контролю публічних видатків

Громадяни зможуть здійснювати громадський контроль за витратами благодійних фондів, громадських організацій та об'єднань, комунальних і державних підприємств, місцевих рад

ПриватБанк запустив сервіс контролю публічних видатків
фото Shutterstock

ПриватБанк запустив новий сервіс «Відкрита виписка», завдяки якому громадяни зможуть здійснювати громадський контроль за витратами благодійних фондів, громадських організацій та об'єднань, комунальних і державних підприємств, місцевих рад. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Сервіс забезпечить суспільству контроль за витратами благодійних фондів, громадських організацій та об'єднань, комунальних і державних підприємств, місцевих рад, які на добровільній основі погодяться публікувати свої дані», – сказав член правління IT-директор ПриватБанку Андрій Гриценюк.

Сервіс публікації витрат доступний кожному корпоративному клієнту банку, який може підключити його онлайн, а скористатися можливістю їх контролю зможе кожен громадянин на спеціальній сторінці open.pb.ua.

Для отримання відкритої виписки користувачеві досить ввести код підприємства або номер розрахункового рахунку, після чого він може поділитися посиланням на неї у себе на сайті.

Як повідомила на прес-конференції член «Рух # Дійзнамі» Марія Барабаш, ця громадська організація звернулася в обслуговуючий її ПриватБанк з ідеєю створення сервісу про відкриття своїх рахунків. За її словами, в ході роботи виникла ідея створити такий незалежний ресурс, який би дав сертифіковану і підтверджену інформацію, яку не міг би змінити власник рахунку, і в результаті команда ПриватБанку вирішила створити сервіс, що дозволяє всім бажаючим організаціям приєднатися до даної ініціативи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті