Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Апеляційний суд скасував дозвіл на будівництво ЖК «Патріотика на озерах»

Апеляційний суд скасував дозвіл на будівництво ЖК «Патріотика на озерах»

Забудовник категорично не згоден з рішенням апеляційного суду і має намір оскаржити його у Верховному Суді

Апеляційний суд скасував дозвіл на будівництво ЖК «Патріотика на озерах»
Фото: pixabay.com

Шостий апеляційний адміністративний суд відмінив дозвіл на будівництво житлового комплексу «Патріотика на озерах». Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з текстом постанови суду, ГО «Екопарк Осокорки» звернулося до суду з вимогою скасувати дозвіл ДАБІ на виконання робіт на об'єкті «Комплексна забудова території об'єктами житлового призначення мікрорайонів 1, 2, 2а житлового масиву Осокорки-Центральні в Дарницькому районі Києва. Друга черга будівництва. Коригування», видане ТОВ «Контактбудсервіс» і ТОВ «Будеволюція» у квітні 2018 року. Окружний адмінсуд Києва в задоволенні позову відмовив, аргументуючи це тим, що права громадської організації не було порушено.

Як інформує прес-служба керівника інвестиціями в будівництві житлового масиву банку «Аркада», забудовник «категорично не згоден» з рішенням апеляційного суду і має намір оскаржити його у Верховному Суді.

Київська міська рада в січні 2019 року ухвалила рішення розірвати договір оренди з ТОВ «Контактбудсервіс» – компанією-забудовником житлового масиву «Патріотика на озерах» в зеленій зоні на Осокорках у Дарницькому районі Києва.

За даними на сайті банку «Аркада», що керує інвестиціями в будівництві житлового масиву, ЖМ «Патріотика на озерах» є географічним продовженням «Патріотики». Масив зводиться між озерами Тягле і Небреж.

Проект «Патріотики на озерах» включає 43 житлових будинки висотою 26-27 поверхів, лікарню, три школи, дитсадки (три окремо розташовані й три прибудовані), два ТЦ і додаткову інфраструктуру.

У базі даних міського земельного кадастру за 2018 рік перебуває на обліку 21 договір про припинення прав оренди земельних ділянок. Розірвання договору оренди – один з найсуворіших інструментів боротьби з незаконним будівництвом. Детальніше про подібні земельні ділянки читайте у матеріалі Mind «Стоп-будівництво: чому досвід з Войцеховським навчив столичну владу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті