Зеленський пообіцяв донбаським підприємцям іноземні інвестиції

Зеленський пообіцяв донбаським підприємцям іноземні інвестиції

Вже готуються реформаторські законопроекти, які сприятимуть розвитку бізнесу

Зеленський пообіцяв донбаським підприємцям іноземні інвестиції
фото Офіційний сайт Президента України

В адміністрації президента готують законопроекти, які повинні сприяти розвитку малого і середнього бізнесу, повідомив Володимир Зеленський. За його словами, найближчим часом очікуються інвестиції в інфраструктуру Донбасу.

Про це він повідомив під час відвідування мультихабу Spalah в Маріуполі, повідомили в прес-службі президента України.

Зеленський зазначив, що малий і середній бізнес – це «кров для організму країни».

«Що може зробити влада? Влада може не заважати і лише допомагати», – сказав він.

Президент зазначив, що нині готуються реформаторські законопроекти, які сприятимуть розвитку малого та середнього бізнесу.

Окремо Володимир Зеленський відзначив важливість розвитку інфраструктури Донбасу.

«Найближчим часом будуть інвестиційні вливання в інфраструктуру Донбасу. Я говорю про це з усіма іноземними інвесторами», – резюмував він. Раніше в червні Зеленський говорив, що має намір залучити олігархів до розвитку Донбасу.

«У нас є план, ми хочемо запропонувати бізнесу інвестувати в Донбас, інвестувати в інфраструктуру Донбасу, тому що Донбас обов'язково повернеться і хтось цим повинен займатися», – говорив український президент. За його словами, він вже зустрічався з представниками великого бізнесу, в тому числі промисловцем Віктором Пінчуком.

 Президент також наголосив на важливості реформи правоохоронних органів.

«Головна мета – «держава у смартфоні», щоб мінімізувати спілкування бізнесу з чиновниками», – підкреслив Володимир Зеленський.

6 червня представник Києва в контактній групі з врегулювання конфлікту в Донбасі, екс-президент України Леонід Кучма заявив, що Рада національної безпеки і оборони (РНБО) повинна провести засідання з питання зняття блокади з регіону і відновлення контролю над підприємствами. За його словами, умовою зняття блокади має бути повернення підприємств під контроль Києва. При цьому екс-президент зазначив, що у деяких бізнесменів «немає бажання забирати» свої підприємства, оскільки за цей час вони вже в поганому стані.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті