Коронавірус COVID-19
Захворіло у світі
723,740 осіб
Померло у світі
34,018 осіб
Вилікувалось у світі
152,042 особи
Захворіло в Україні
480 осіб
Померло в Україні
11 осіб
Вилікувалось в Україні
6 осіб
В ООН спрогнозували кількість людей у світі в 2050 році

В ООН спрогнозували кількість людей у світі в 2050 році

За даними організації, населення планети сягне 9,7 млрд людей

В ООН спрогнозували кількість людей у світі в 2050 році
фото pixabay.com

До 2050 року на Землі житимуть близько 9,7 млрд людей. По це йдеться у звіті ООН по народонаселенню.

Утім, як зазначається, загальний темп росту продовжуватиме падати, і все більше країн будуть змушені пристосовуватись до наслідків старіння населення.

В ООН підрахували, що в найближчі 30 років населення планети збільшиться на 2 млрд людей у порівнянні з нинішнім показником у 7,7 млрд а до кінця сторіччя у світі нараховуватиметься близько 11 млрд.

Очікується,що Індія покаже найвищий приріст населення в період до 2050 року, обігнавши Китай приблизно в 2027 році.

Найбільший приріст населення, як очікується, продемонструють Індія, Нігерія, Пакистан, Демократична Республіка Конго, Ефіопія, Танзанія, Індонезія, Єгипет та США. В цілому, населення Африки на південь від Сахари, до 2050 року практично подвоїться.

Тим не менш, ріст у вищезгаданих країнах відбуватиметься на тлі уповільнення глобального рівня народжуваності.

У звіті наголошується, що чисельність все більшого числа країн падає. З 2010 року в 27 країнах або районах спостерігався спад на понад 1% через постійні низькі показники народжуваності. Прогнозується, що в період з нинішнього року до 2050 ця тенденція охопить 55 країн.

В деяких випадках скорочення чисельності населення посилюється за рахунок високих показників еміграції. В Бангладеш, Непалі та на Філіппінах спостерігається найбільший міграційний відтік в результаті попиту на працівників-мігрантів; Сирія та Венесуела – країни, з яких люди їдуть через насилля, відсутність безпеки або збройні конфлікти.

До 2050 року чверть населення Європи та Південної Америки може бути старше 65 років. Очікується, що більша чисельність людей похилого віку буде здійснювати посилений фінансовий тиск на країни у зв’язку з більш високою вартістю систем охорони здоров’я, пенсій та соціального захисту.

Хоча загальна очікувана тривалість життя збільшиться (з 64,2 роки в 1990 до 77,1 в 2050), тривалість життя в більш бідних країнах буде відставати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію