У партії Зеленського розповіли про стратегію боротьби з корупцією
Політсила пропонує більшість фінансових процесів перевести в онлайн, де їх неможливо буде підробити

Партія президента України Володимира Зеленського «Слуга народу» розробила план по боротьбі з корупцією. Він складається з 8-ми кроків, серед яких – «очищення» прокуратури, незалежність антикорупційних органів, а також грошова винагорода за виявлення корупції.
Про це повідомляється в Телеграм-каналі партії.
«Наші кроки:
- Створимо повноцінну національну систему електронного врядування;
- Зробимо радикальне очищення і перезавантаження прокуратури;
- Забезпечимо реальну незалежність антикорупційних органів;
- Переведемо максимально можливу кількість державних послуг до онлайну;
- Посилимо відповідальність за корупційні злочини – впровадимо обов'язкову конфіскацію майна корупціонерів;
- Створимо систему захисту свідків та запровадимо систему грошової винагороди для громадян за виявлену корупцію;
- Будь-яке розслідування стосовно бізнесу буде ґрунтуватися на принципі презумпції доброчесності;
- Ухвалимо сучасне законодавство про тимчасові слідчі комісії Верховної Ради, що дозволить притягати до відповідальності корумпованих та некомпетентних чиновників», – зазначається в повідомленні.
При цьому в Зеленського наголосили, що одним з принципів успішної боротьби стане переведення її в онлайн: «Неможливо підробити документи в електронній базі, неможливо провести транзакцію заднім числом, якщо вона в онлайні», – пропонують в партії СН.
За боротьбу з корупцією в команді Зеленського відповідає Руслан Рябошапка, заслужений юрист України, екс-співробітник Transparency International і Національного агентства протидії корупції.
ш коментар...Мечты ,мечты !!! В чём ваша сладость ! Вся сладость в том что это всего лишь мечты да и то какие то половинчатые и кажется что всё это мы уже где то когда то слышали. "Слышали",вот оно ключевое слово. Кстати из программы этой партии как то незаметно исчезло "ответственность за незаконное обогащение".
Все Ок., но отсутствует главный момент. Что будете делать с государственной собственностью, ведь именно там сосредоточены основные очаги коррупции?