Суд скасував рішення НСТУ про звільнення Аласанія

Суд скасував рішення НСТУ про звільнення Аласанія

Суд ухвалив рішення визнати незаконним та скасувати рішення наглядової ради НСТУ про дострокове припинення контракту з Зурабом Аласанією

Суд скасував рішення НСТУ про звільнення Аласанія
Зураб Аласанія
Фото: Facebook/internewsukraine

Шевченківський районний суд Києва 19 червня скасував рішення наглядової ради (НР) Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) про звільнення Зураба Аласанії з посади голови правління НСТУ. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Суд ухвалив рішення визнати незаконним та скасувати рішення наглядової ради НСТУ від 31 січня 2019 року про дострокове припинення контракту з Зурабом Аласанією. Суд визнав незаконним та скасував рішення наглядової ради НСТУ від 12 лютого про дату припинення контракту від 6 травня 2019 року.

Суд задовольнив рішення Зураба Аласанії частково: рішення наглядової ради НСТУ про дострокове припинення контракту скасувати.  Позови до членів НР Тетяни Лебедєвої та  Світлани Остапи відхилені.

Тетяна Лебедєва як голова наглядової ради НСТУ вручала повідомлення Зурабу Аласанії про припинення його повноважень після рішення наглядової ради від 31 січня.

Виконуюча обов’язки голови наглядової ради Світлана Остапа вручила повідомлення після рішення НР від 12 лютого про припинення повноважень Зураба Аласанії як голови правління НСТУ від 6 травня.

Нагадаємо: борг концерну РРТ 25 вересня 2018 року перед енергопостачальними організаціями призвів до відключення об’єктів Концерну РРТ від мереж електроживлення, а саме каналу «UA:Перший».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті