Нефьодов стане главою української митниці

Нефьодов стане главою української митниці

Відповідне рішення прийняла Комісія з питань вищого корпусу державної служби

Нефьодов стане главою української митниці
Максим Нефьодов
фото www.facebook.com/max.nefyodov

Комісія з питань вищого корпусу державної служби прийняла рішення рекомендувати Кабінету міністрів призначити першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Максима Нефьодова на посаду глави нової Державної митної служби. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідне рішення комісія прийняла за підсумками заключного етапу конкурсу на цю посаду – співбесіди, що відбулась у вівторок.

Окреслюючи свої пріоритети на посаді глави ДФС в ході співбесіди, Нефьодов відзначив, що має намір змінити керівництво тих митниць, «де є особливі проблеми».

На його думку, за кілька місяців неможливо побороти контрабанду, однак він назвав кілька кроків, які могли б почати боротьбу на цьому шляху.

«Я буду працювати над тим, щоб на території митниць не стояли всі правоохоронні органи, кожен з яких є слабкою ланкою», – сказав він.

У той же час Нефьодов відзначив необхідність співпраці з митницями інших країн, відкриття митних реєстрів.

«Як я побудував для себе роботу в Міністерстві економрозвитку. Звичайно, зустрічатися я з кожним (представником бізнесу – ред.) не можу, та й не хочу ... Чому я відповідаю на меседжі в Facebook – не з марнославства, а щоб знали підлеглі, що кожен може мені написати, що якщо трапиться якась то неприємність, до мене інформація ця дійде ... Але має бути канал зворотного зв'язку», – сказав він, уточнивши, що, в той же час, налагодження такого каналу для нього не є пріоритетом.

Своє призначення підтвердив і сам Нефьодов у соціальній мережі.

Крім нього, у фінальному етапі конкурсу брали участь керівник ГО «Центр розвитку цифрової економіки», експерт Центру соціально-економічних досліджень Андрій Саварець, а також проректор з наукової частини Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш.

Нефьодов з 18 лютого 2015 року обіймав посаду заступника міністра економічного розвитку і торгівлі, 2016 року – першого заступника міністра.

35-річний Нефьодов з відзнакою закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка і має ступінь магістра за спеціальністю «Економічна теорія». У 2003-2006 роках працював аналітиком зі злиттів і поглинань в компанії Golden Gate Business.

У 2006-2010 роках працював в інвесткомпанії Dragon Capital, де обіймав посаду віце-президента, а потім директора інвестиційно-банківського департаменту.

У 2010 році він став керуючим партнером інвестфонду Icon Private Equity.

Як повідомлялося 24 червня Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Кабінету міністрів і постановив відновити дію розпорядження про проведення конкурсу на посаду глави митної служби. Блокування конкурсу тривало понад два місяці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті