В Одесі починаються американсько-українські навчання Sea Breeze-2019

В Одесі починаються американсько-українські навчання Sea Breeze-2019

Цього року міжнародні сили будуть вчитися взаємодіяти в акваторії річки і моря

В Одесі починаються американсько-українські навчання Sea Breeze-2019
Facebook Sea Breeze exercise

З 1 липня в Одесі розпочинаються міжнародні американсько-українські навчання «Sea Breeze-2019». Один з основних напрямків навчань – відпрацювання супроводу транспортних цивільних суден з річки в море, передає Голос Америки.

«Цього року ми пропонуємо ширший компонент морської охорони. Ми плануємо вже другий рік спільно з румунськими колегами проводити міжнародні навчання на річці Дунай. Також ми запланували з представниками берегової охорони Грузії, час їх візиту в порт Одеси, проведення спільних тренувань-навчань, це стосується суто несення прикордонної служби», – зазначив начальник Регіонального управління морської охорони Олег Костур.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

За легендою навчань, ворожі елементи будуть намагатися заблокувати вихід до моря з річки Дунай.

«Корабельно-катерний склад Морської охорони отримає завдання забезпечити супровід транспортних цивільних суден через гирло Дунаю до Чорного моря», – підкреслюється в повідомленні.

У морській фазі «Sea Breeze-2019» заплановано артилерійські стрільби, висадки обшукових груп, а також вдосконалення взаємодії спецпідрозділів.

В ході попередніх навчань «Sea Breeze-2018», управління силами морського, повітряного і наземного реагування відбувалося безпосередньо з борту флагманського корабля Шостого флоту ВМС США USS Mount Whitney.

Українські прикордонники відділів спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони в рамках «Sea Breeze-2018» відпрацьовували стрибки без парашута з вертольота в воду.

Минулого року в навчаннях брали участь представники 19 країн НАТО. Всього в ході навчання корабельні екіпажі пройшли в морі близько 2500 миль, авіатори здійснили понад 200 польотів із загальним нальотом близько 105 годин, морські піхотинці виконали понад 400 стрибків з парашутом, половина з яких – вночі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло