Зеленський запросив главу Viber увійти до складу Національної інвестиційної ради

Зеленський запросив главу Viber увійти до складу Національної інвестиційної ради

Топ-менеджер схвалив ініціативу президента «держава в смартфоні»

Зеленський запросив главу Viber увійти до складу Національної інвестиційної ради
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський запропонував засновнику японської компанії Rakuten Хіроші Мікітані увійти до складу Національної інвестиційної ради, повідомляє прес-служба президента України.

На зустрічі 25 червня обговорили плани збільшення присутності компанії Rakuten в Україні, зокрема розширення офісу в Одесі та відкриття нового офісу в Києві.

Хіроші Мікітані заявив, що Україна є пріоритетним ринком для компанії Rakuten, а також висловив готовність підтримувати ідею збільшення кількості інвестиційних проектів з боку Японії.

Також Мікітані схвально відгукнувся про ініціативу Володимира Зеленського «Держава в смартфоні» і висловив бажання тісно співпрацювати в цьому проекті, оскільки Viber є невід'ємною частиною смартфона практично кожного українця.

За підсумками зустрічі глава української держави запросив Хіроші Мікітані увійти до складу Національної інвестиційної ради, секретарем якої нещодавно став IT-підприємець Давид Арахамія.

Мікітані – засновник, голова та генеральний директор найбільшої в Японії і третьої за величиною в світі компанії електронної комерції Rakuten. Навчався в Гарварді, тривалий час жив на Заході. Статки Мікітані оцінюються в $7,3 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті