Українські прикордонники отримають 20 французьких патрульних катерів
Ведеться діалог про спільне українсько-французьке виробництво катерів

Морська охорона Державної прикордонної служби України отримає 20 французьких патрульних катерів OCEA FPB98. Про це повідомляється на сторінці уряду в Facebook.
«Катери мають у довжину 32 метри, за бажанням замовника можуть комплектуватись різними бойовими модулями та доглядовим човном. Катери передбачають екіпаж 13 осіб, максимальна їх швидкість складає 35 вузлів, а дальність ходу – 1200 миль при швидкості у 12 вузлів», – розповіли в уряді деталі угоди.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Крім того стало відомо, що ведуться переговори між Україно і Францією про спільне виробництво таких катерів.
Нагадаємо, США передадуть Військово-морським силам України ще два патрульні катери класу Island. Вони прибудуть в Україну в липні 2019 року.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.