Технологію Google з роздачі 4G з повітряних куль можуть схвалити в Кенії

Технологію Google з роздачі 4G з повітряних куль можуть схвалити в Кенії

Протягом найближчих кількох тижнів у Кенії відбудуться офіційні комерційні випробування

Технологію Google з роздачі 4G з повітряних куль можуть схвалити в Кенії
фото www.flickr.com/photos/big-team

Ставка Google на повітряні кулі для доставки послуг стільникового зв’язку зовсім скоро зіткнеться із важливим тестом на тлі сумнівів потенційних клієнтів щодо її життєздатності. Про це повідомляє Reuters.

Компанія Loon, як і Google, належить Alphabet. Вона має на меті роздавати інтернет у віддалених частинах світу за допомогою повітряних куль на сонячних батареях.

Наразі компанія офіційно співпрацює тільки з одним постачальником бездротового інтернету – кенійським провайдером Telkom Kenya.

Як повідомляють в компанії, її повітряні кулі прибудуть в Кенію у найближчі тижні для першого комерційного випробування. Тест разом з Telkom Kenya дозволить місцевим жителям купувати послуги 4G за ринковими цінами протягом невизначеного періоду часу. Кенійський регулятор заявив, що остаточне схвалення буде підписано цього місяця.

Як повідомляється, повітряні кулі, розміром з тенісний корт, уже довели свою користь. Протягом останніх трьох років Loon дозволила операторам в Перу та Пуерто-Ріко використовувати свої кулі безкоштовно.

Ерве Сюке, головний спеціаліст з технологій та інформації в країнах Близького Сходу та Африки, повідомив, що Loon спочатку має довести свою ефективність у Кенії.

«Якщо результати будуть позитивними, тобі ми потенційно зацікавимось», – сказав він.

Оператор з Кувейту Zain Group також заявив, що пильно стежитиме за кенійським випробуванням.

За даними видання попри усі переваги деякі потенційні клієнта відмовились від співпраці з Loon, зокрема через технічні особливості. З однієї сторони, ланцюжок з шести куль може забезпечити 4G на площі, майже як Пуерто-Ріко, з іншої – користувачі можуть втратити зв’язок, якщо сильний вітер рухатиме кулю. Крім того, повітряні кулі коштують десятки тисяч доларів і повинні замінюватись кожні п’ять місяців.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло