Через кібератаки США втратили $45 млрд в 2018 році
За офіційними даними, в минулому році у США зафіксовано понад 2 млн кіберінцидентів, але і ця цифра навряд відображає реальну ситуацію

Інциденти в кіберпросторі обернулися фінансовими втратами для американських організацій в розмірі $45 млрд в 2018 році. Про це йдеться в звіті Online Trust Alliance (OTA), передає «Інтерфакс».
У документі йдеться про такі випадки, як крадіжка конфіденційної інформації, в тому числі з електронних листів, кібератаки з вимаганням та інші витоку даних.
За оцінками OTA, в 2018 році зафіксовано понад 2 млн кіберінцидентів. Але цілком ймовірно, що навіть це число є неповним, і реальна проблема недооцінена, підкреслюється в звіті.
«Число кіберінцидентів і їх фінансовий вплив зараз є набагато більшим, ніж ми бачили в минулому», – сказав технічний директор OTA Джефф Уілбар.
У звіті наголошується, що 95% випадків витоку інформації можна убло запобігти завдяки простим підходам до посилення безпеки – наприклад, навчанням співробітників організацій в сфері безпеки і охорони конфіденційності даних.
Нагадаємо: за оцінками АССА – асоціації, що об'єднує фахівців в галузі фінансів, обліку та аудиту, витрати на боротьбу з кіберзлочинністю складуть $6 трлн по всьому світу до 2021 року.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].