Голова ДФС Власов на вимогу Зеленського написав заяву про звільнення

Голова ДФС Власов на вимогу Зеленського написав заяву про звільнення

Він звернувся до президента і зазначив, що звільняється з поваги до нього

Голова ДФС Власов на вимогу Зеленського написав заяву про звільнення
Фото: Олександр Власов - Facebook

Виконувач обов’язків голови Державної фіскальної служби Олександр Власов опублікував на своїй сторінці в Facebook фото заяви про звільнення.

Він звернувся до президента Володимира Зеленського і зазначив, що звільняється з поваги до нього.

«Шановний пане президенте! Доїхав додому. Тримаю слово офіцера. Поважаючи вас, як Верховного Головнокомандувача, гаранта Конституції України, пишу заяву про увільнення від виконання обов’язків голови Державної фіскальної служби. У понеділок направлю цю заяву до Кабінету міністрів України», – написав Власов.

Нагадаємо: 3 липня президент Володимир Зеленський звинувати виконувача обов’язків голови ДФС Олександра Власова з тим, що той нібито не звільнив керівників митниць у Західній Україні, як повідомляв про це раніше.

За словами Зеленського, двоє з керівників митниць, яких Власов мав звільнити, насправді пішли у відпустку за станом здоров’я. Голова ДФС стверджував, що ці чиновники також написали заяви на звільнення.

Додамо, що Олександр Власов є виконувачем обов’язків голови Державної фіскальної служби з 10 вересня 2018 року. До цього моменту з травня 2017 року він очолював Одеську митницю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті