Захворіло у світі
1,464,852
Померло у світі
85,397
Вилікувалось у світі
315,105
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Нідерланди нададуть Україні $5 млн на зміцнення безпеки на Донбасі

Нідерланди нададуть Україні $5 млн на зміцнення безпеки на Донбасі

Проект розвиватиме тісну співпрацю з місцевими правоохоронними органами

Нідерланди нададуть Україні $5 млн на зміцнення безпеки на Донбасі
Фото: Артем Гетьман / ПРООН в Україні

У межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Нідерландів розпочинається проект під назвою «Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення безпеки, правосуддя та послуг з реінтеграції на постраждалих внаслідок конфлікту територіях України». Бюджет проекту – $5 млн, він буде втілюватися протягом наступних трьох років, до середини 2022 року, передає прес-служба ПРООН в Україні.

Основна увага проекту буде спрямована на зміцнення безпеки і верховенства права на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

Посол Королівства Нідерланди в Києві Ед Хокс похвалив ПРООН за проведену роботу в сфері безпеки, доступу до правосуддя та покращення умов життя на Донбасі та зазначив, що новий проект має продовжити ці зусилля: «Ми співчуваємо людям, які проживають на територіях, де триває конфлікт на сході України, і ми переконані, що цей проект сприятиме покращенню ситуації».

Проект заохочуватиме тісну співпрацю з місцевими правоохоронними органами, мнс-никами та іншими органами безпеки.

Також проект буде підтримувати створення нових механізмів для вирішення конфліктів, як-от медіація, механізми раннього попередження тощо.

«Маргіналізовані та неблагополучні верстви населення найбільше страждають через неефективну й непрозору роботу правоохоронних органів і судів, – зазначила постпред ПРООН в Україні Дафіна Герчева. – Новий компонент Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Нідерландів, має покращити громадську безпеку, доступ до правосуддя та забезпечення правопорядку і вирішити складні проблеми, спричинені затяжним збройним конфліктом на сході України».

Проект є частиною Програми ООН «Громадська безпека та згуртованість суспільства». Її реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програма працює у 6 областях України: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській і Житомирській.

Загальний бюджет складає понад $80 млн. Програму підтримують 11 міжнародних партнерів: Євросоюз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії, Японії та Великобританії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію