Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
ФГВФО виставив на продаж два мегапули неплатоспроможних банків

ФГВФО виставив на продаж два мегапули неплатоспроможних банків

Торги відбудуться 6 та 14 серпня

ФГВФО виставив на продаж два мегапули неплатоспроможних банків
Фото Shutterstock

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) сформував і виставив на продаж два мегапули, що включають в себе активи, які виставлялися на торги у складі 1-1,5-мільярдних пулів, але не були викуплені. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

До складу мегапулів входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість та нерухоме майно.

Так, 6 серпня цього року, відбудуться відкриті торги з продажу пулу стартовою ціною – 392,25 млн грн. Пул складається з активів 21 неплатоспроможного банку: «Дельта Банк», «Банк Фінанси та Кредит», «Платинум Банк», «Радикал Банк», банк «Київська Русь», «НК Банк», «ВіЕйБі Банк», «Кредитпромбанк», «Євробанк», «Банк Камбіо», «ІмексБанк», КБ «Інвестбанк», «Укрбізнесбанк», «Банк Національний Кредит», «ВБР», «Фідобанк», «БГ Банк», «Енергобанк», банк «Траст», «Діамантбанк», банк «Михайлівський».

Кожен з активів вже виставлявся на торги від 2 до 21 раз. Середня прострочка по всім кредитам близько 6,5 років.

Також, 14 серпня цього року, відбудуться відкриті торги з продажу пулу стартовою ціною – 410,14 млн грн. Він складається з активів дванадцяти неплатоспроможних банків: банк «Фінанси та Кредит», «Дельта Банк», «Імексбанк», «ВіЕйБі Банк», «ДіамантБанк», «Енергобанк», «Фідобанк», «Платинум Банк», «Радикал Банк», «УкрбізнесБанк», банк «Київська Русь», банк «Траст».

Кожен актив раніше виставлявся на торги від 2 до 19 раз. Середня прострочка по всім кредитам близько 6,4 років.

Організатор відкритих торгів – ТОВ  «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн».Торги відбудуться за голландською моделлю аукціону.

Нагадаймо: цього тижня ФГВФО виставив активів на загальну суму 15,4 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті