Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Найбільший в світі виробник пива AB InBev планує продати активи на $10 млрд

Найбільший в світі виробник пива AB InBev планує продати активи на $10 млрд

Компанії необхідно зменшити заборгованість, яка наразі перевищує $ 100 млрд

Найбільший в світі виробник пива AB InBev планує продати активи на $10 млрд
фото www.flickr.com/photos/148596145@N04

Пивоварний концерн Anheuser-Busch InBev SA (AB InBev) обмірковує можливість продати активи не менше ніж на $10 млрд. Про це повідомляє Dow Jones, передає «Інтерфакс».

Йдеться про підрозділи компанії в Південній Кореї, Австралії і Центральній Америці, у них висока частка на ринках і вони прибуткові.

Джерела пояснюють, що продаж цих активів не позначиться на перспективах концерну, оскільки відповідні ринки не є швидко зростаючими.

Японська Asahi Group Holdings проявляла інтерес до австралійських активів AB InBev. Також відомо, що у травні фонд прямих інвестицій KKR & Co. пропонував концерну купити у нього деякі активи в Азії.

Нагадаємо: нещодавно стало відомо, що AB InBev відмовився від планів провести IPO свого підрозділу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (АТР), яке могло стати одним з найбільших в Гонконзі за всю історію.

Концерн раніше скуповував активи в різних регіонах і став власником сотень брендів пива в десятках країн. Одночасно заборгованість компанії перевищила $ 100 млрд. Її зниження було серед цілей IPO.

AB InBev розраховує знизити борг до $80 млрд, повідомило одне з джерел. За його словами, при такому рівні боргу компанія зможе слідувати плану інвестицій та капіталовкладень без ризику втрати інвестиційного рейтингу. Також компанія розглядає можливість чергового скорочення дивідендів. Восени минулого року концерн знизив їх в два рази.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті