Захворіло у світі
20,391,697
Померло у світі
743,724
Вилікувалось у світі
12,624,538
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Виробник пива Budweiser скасував плани провести ІРО, яке могло стати найбільшим в 2019 році

Виробник пива Budweiser скасував плани провести ІРО, яке могло стати найбільшим в 2019 році

Первинне розміщення, як очікувалося, повинно було пройти на біржі в Гонконгу

Виробник пива Budweiser скасував плани провести ІРО, яке могло стати найбільшим в 2019 році
фото www.flickr.com/photos/wiless

Найбільший в світі виробник пива Anheuser-Busch InBev відмовилась проводити первинне публічне розміщення акції (ІРО) компанії Budweiser Brewing Company APAC в Гонконзі на суму $9,8 млрд. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що це ІРО мало стати найбільшим в світі цього року.

В компанії зміну своїх планів пояснили ринковими умовами та іншими факторами. Також власник брендів Bud, Stella Artois и Hoegaarden зазначив, що продовжить слідкувати за ринком.

В компанії очкували залучити від $8,3 млрд до $9,8 млрд. AB InBev  мала намір розмістити 1,6 млрд первинний акцій, в результаті чого капіталізації компанії могла скласти $54,2-$63,7 млрд.

ІРО компанії було вкрай необхідне для AB InBev ,щоб відновити своє фінансове становище, оскільки її борги  перевищують $100 млрд.

За даними Dealogic, за виключення Uber Technologies та Lyft Inc, які торгуються за цінами нижче своїх випусків, понад три чверті великих ІРО в Нью-Йорку принесли інвесторам прибутки.

Нагадаємо: 10 березня відбулося найочікуваніше ІРО 2019 року, однак Uber оцінили значно дешевше, ніж розраховувала компанія.

Як повідомлялось, перший день торгів Uber IPO розчарував інвесторів:акції компанії впали на 8% – з $45 до $41,6. Капіталізація компанії за підсумками першого дня впала до $69 млрд з $75,5 млрд.

Для великих інвесторів у Uber такий старт став справжнім провалом.

Другий день торгів для компанії виявився не кращим –  ціна знизилась ще на 10,7%.

Розміщення Lyft відбулося 28 березня. Ще перед IPO експерти попереджали, що ціна за збиткову компанію занадто висока, а її інвестори повинні розуміти, що прибутковим Lyft не буде мінімум кілька років. Менш ніж через два місяці після IPO сервісу таксі Lyft проти нього подано позов про введення інвесторів в оману. Ті, хто купив акції, на розміщенні оцінили збитковий Lyft в 10 річних виторгів, а зараз компанія коштує на 20% дешевше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті