ЄК заблокує доступ до фінансових ринків ЄС для п’яти країн

ЄК заблокує доступ до фінансових ринків ЄС для п’яти країн

Єврокомісія вперше вдасться до такого кроку, експерти вважають ці дії попередженням для Британії

ЄК заблокує доступ до фінансових ринків ЄС для п’яти країн
фото www.flickr.com/photos/freshwater2006

Єврокомісія блокуватиме доступ п’яти країн до фінансових ринків Європейського союзу, що може вдарити по Великобританії після її виходу з блоку. Про це повідомляє CNBC.

В рішенні йдеться, що ЄК скасує певні права доступу до ринку для Аргентини, Австралії, Бразилії, Канади та Сінгапура.

Блок, як зазначається, надає доступ на фінансовий ринок кредиторам, які не є членами ЄС, інвестиційним фірмам, кліринговим центрам або кредитним рейтинговим агентствам в рамках своєї так званої системи «еквівалентності», якщо він вважає, що їхні внутрішні правила відповідають правилам Євросоюзу.

Вважається,що ці п’ять країн більше не регулюють кредитні рейтингові агентства настільки ж суворо, як блок,що виводить їх з положення, яке дозволяло європейським банкам покладатись на ці рейтинги.

Наголошується,що таку практику ЄК застосувала уперше.

Це система, на яку Британії, очевидно, доведеться підписатись після того, як вона покину європейський торговий блок. Деякі розглядають цей крок як попередження для Великої Британії.

Нагадаємо: Борис Джонсон після призначення прем'єр-міністром Великобританії в програмній промові пообіцяв, що він будь-що-будь виведе країну з ЄС 31 жовтня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло