Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Виробник смартфонів Meizu знову звільняє співробітників і закриває магазини в Китаї

Виробник смартфонів Meizu знову звільняє співробітників і закриває магазини в Китаї

Справи в компанії йдуть настільки погано, що вона може зникути з ринку

Виробник смартфонів Meizu знову звільняє співробітників і закриває магазини в Китаї
фото pixabay.com

Виробник смартфонів Meizu має серйозні проблеми, якщо вірити повідомленням з Китаю. Згідно з останнім звітом, Meizu провела новий раунд звільнень, і найбільшу кількість скорочень було проведено у відділі маркетингу, пише gizmochina.com.

У цьому році китайська компанія звільнила понад 30% своїх працівників, і в даний час в ній залишилося близько тисячі співробітників. Meizu також підтвердила, що її головний системний інженер Хун Ханьшен також покинув компанію.

З іншого боку, Meizu, яка позиціонувала себе як конкурента Huawei і зосередилася на розширенні своєї присутності в офлайн, схоже, відступає. На піку популярності в 2016 році у компанії було більше 2700 офлайн-магазинів, зараз їх залишилося тільки 5-6 в одній провінції.

На початку цього місяця Лі Нань, співзасновник і віце-президент Meizu, покинув компанію.

У минулому році Meizu також відсвяткувала своє 15-річчя. До 2008 року Meizu була виробником портативних плеєрів MP3 та MP4. Потім вона модернізувала одну зі своїї моделей телефона до смартфона і відтоді демонструвала стабільне зростання і оригінальний підхід до розробки гаджетів. Телефони Meizu відрізнялися невисокою ціною, фірмовою оболонкою Flyme, яка значно видозмінювала інтерфейс Android, і досить високою якістю.

Останній гучний анонс від компанії прозвучав в січні 2019 року: був представлений Meizu Zero – один з перших смартфонів без єдиного отвору в корпусі. Однак при всій новизні концепції, апаратне оснащення моделі було застарілим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті