Шрі-Ланка скасувала візовий збір для українців

Шрі-Ланка скасувала візовий збір для українців

З 1 серпня туристам в аеропорту надаватимуть безкоштовну 30-денну візу

Шрі-Ланка скасувала візовий збір для українців
фото www.flickr.com/photos/jeanlouispotier

Шрі-Ланка з 1 серпня скасувала візовий збір для громадян 48 країн, включно з українцями. Про це повідомляє News in Asia.

Влада прийняла таке рішення задля залучення більшої кількості туристів у країну, пояснив міністр з питань розвитку туризму, природи та релігії Джон Амаратунга.

За його словами, отримання візи буде безкоштовним (раніше громадяни України мади сплачувати 40). Туристи отримуватимуть безкоштовну 30-денну візу в аеропорту. За словами міністра, це діятиме протягом наступних шести місяців.

До переліку країн, громадян яких звільнили від візового збору входять: США, Британія, Таїланд, Швеція. Швейцарія, Іспанія, Словаччина, Росія, Румунія, Польща. Норвегія, Японія, Литва, Латвія та інші.

Незважаючи на серію терактів, які відбулись на Шрі-Ланці у квітні, влада розраховує до кінця року залучити принаймні 1,9-2 млн туристів. Влада запевнила, що країна тепер безпечна для подорожей, оскільки всі  підозрювані,прямо або опосередковано пов’язані з вибухами були заарештовані або загинули.

Нагадаємо: у неділю, 21 квітня, в католицький Великдень у столиці Шрі-Ланки Коломбо, а також містах Негомбо й Баттікалоа була здійснена серія терактів.Невідомі підірвали три католицькі церкви й три п'ятизіркових готелі. Пізніше стало відомо про ще два вибухи: біля готелю Tropical Inn у Коломбо та  в передмісті Оругодаватта на півночі Коломбо.

Як повідомлялось, Міністерство охорони здоров'я Шрі-Ланки повідомляє, що кількість загиблих у вибухах на Великдень знизилася більше ніж на 100 людей, до «приблизно 253». Раніше повідомлялося про 359 загиблих, цю цифру пояснили помилкою в підрахунках.

Більше про теракти можна прочитати в матеріалі Mind «Великодня бійня: хто стоїть за терактами на Шрі-Ланці».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло