Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Apple перестала бути найбагатшою компанією світу

Apple перестала бути найбагатшою компанією світу

Накопичені фінансові резерви Alphabet досягли $117 млрд

Apple перестала бути найбагатшою компанією світу
фото pixabay.com

Apple перестала бути найбагатшою компанією з точки зору накопичених запасів коштів. Її випередив холдинг Alphabet, створений на базі корпорації Google. Про це з посиланням на Financial Times передає DailyComm.

Експерти звернули увагу на те, що до кінця червня 2019 року на рахунках Apple залишилося $102 млрд коштів та їх еквівалентів, тоді як показник Alphabet на той же час склав $117 млрд.

У 2017 році грошові запаси Apple досягали $163 млрд, і відтоді ця сума у компанії зменшується. Так, в квітні-червні 2019 року виробник має iPhone і iPad повернув інвесторам $21 млрд у рамках програми повернення капіталу. Зокрема, було викуплено близько 88 млн акцій на суму $17 млрд і виплачено дивіденди на $3,6 млрд.

На думку оглядачів, збільшення резервів також має свої мінуси, оскільки може посилити тиск з боку акціонерів, які можуть вимагати від Alphabet витрачати більше коштів на виплату дивідендів і викуп акцій.

Крім того, регулятори ще більше можуть зацікавитися бізнесом холдингу у зв’язку з його домінуючим положенням на інтернет-ринку.

Зазначається, що тільки за останні кілька років Європа наклала на Alphabet антимонопольні штрафи в розмірі 8,2 млрд євро. Також компанія зіткнулася з пильною увагою з боку американських законодавців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті