Європейський центробанк атакували хакери

Європейський центробанк атакували хакери

В ЄЦБ заявили, що могла бути викрадена конфіденційна інформація

Європейський центробанк атакували хакери
фото pixabay.com

На один з веб-сайтів Європейського центрального банку (ЄЦБ) було здійснено хакерську атаку, в результаті якої могла бути вкрадена конфіденційна інформація. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

ЄЦБ повідомив про злом хакерами зовнішнього сервера сайту Інтегрованого довідника банківської звітності (BIRD). Таким чином, адреси електронної пошти, дані про імена і посади 481 передплатника сервісу BIRD могли опинитися в розпорядженні зловмисників, йдеться в заяві ЄЦБ.

У Центробанку, проте, відзначають, що дані про паролі користувачів не були вкрадені.

ЄЦБ призупинив роботу сайту після того, як виявив уразливість в рамках регулярної перевірки, а також довів до відома про проблему людей, чия інформація могла бути вкрадена.

Ні внутрішні системи ЄЦБ, ні важлива ринкова інформація не були порушені хакерською атакою, йдеться в заяві Європейського ЦБ.

Сайт BIRD публікує інформацію для банків щодо деталей надання статистичних та регулятивних звітів, його сервери відокремлені від зовнішніх і внутрішніх систем ЄЦБ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло