Захворіло у світі
19,127,091
Померло у світі
715,555
Вилікувалось у світі
11,590,138
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
Американська Elanco купить у Bayer ветеринарну компанію Animal Health за $7,6 млрд

Американська Elanco купить у Bayer ветеринарну компанію Animal Health за $7,6 млрд

Elanco займається питаннями захисту здоров'я тварин

Американська Elanco купить у Bayer ветеринарну компанію Animal Health за $7,6 млрд
фото Shutterstock

Німецький хіміко-фармацевтичний концерн Bayer AG продасть свій підрозділ із захисту здоров'я тварин Animal Health. Американська компанія Elanco висловила готовність заплатити за підрозділ $7,6 млрд, передає vestifinance з посиланням на прес-реліз Bayer.

Розрахунок за угодою здійснять в грошах і акціях – $5,3 млрд грошима і $2,3 млрд акціями Elanco. Угоду має бути закрито в середині 2020 року після отримання схвалення регулюючих органів.

«Bayer має намір згодом вийти з капіталу Elanco», – йдеться в пресс-релізі.

Продаж Animal Health стане найбільшою угодою в рамках стратегії виходу з активів, що проводиться Bayer з листопада 2018 року. Компанія зазначає, що продажі Animal Health склали в 2018 році $1,8 млрд, підрозділ є одним зі світових лідерів у ветеринарії.

Концерн Bayer AG заснований в 1863 році, представляє понад 300 компаній в різних країнах, випускає близько 5 тисяч найменувань товарів для охорони здоров'я, захисту рослин та високотехнологічних галузей. Серед відомих брендів Bayer – «Алка-Зельтцер» (Alka-Seltzer) і «Супрадин» (Supradyn).

Elanco займається питаннями захисту здоров'я тварин, розробляє товари і послуги для профілактики і лікування хвороб у тварин. Компанія представлена більш ніж у 90 країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті