Пентагон озвучив терміни розробки у США гіперзвукової зброї

Пентагон озвучив терміни розробки у США гіперзвукової зброї

Новий очільник Міноборони припускає,що на це потрібно кілька років

Пентагон озвучив терміни розробки у США гіперзвукової зброї
Марк Еспер, міністр оборони США
фото twitter.com/EsperDoD

Вашингтон вже найближчим часом зможе поставити на озброєння гіперзвукову зброю. Про це заявив новий міністр оборони США Марк Еспер в ефірі Fox News Channel, передає DW.

«Думаю, це, ймовірно, питання декількох років, якщо вам так завгодно», – заявив він, відповідаючи на питання репортера.

Як передавав в червні американський журнал Defense News з посиланням на ВВС США, Пентагон провів на авіабазі Едвардс (штат Каліфорнія) успішні випробування за участю стратегічного бомбардувальника Boeing B-52 Stratofortress, який може використовуватися для несення даного типу зброї.

В ході бесіди очільник Міноборони США торкнувся також ситуації з вибухом на полігоні Міноборони РФ в Архангельській області 8 серпня.

«Очевидно, що вони (росіяни – ред.) намагаються розширити свій стратегічний ядерний арсенал для боротьби зі Сполученими Штатами», – заявив він.

«Нам потрібно переконатися, що ми включимо ці нові види озброєнь, що розробляються Росією» в нову угоду, яка стане продовженням Договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО-3), що закінчується в лютому 2021 року, підкреслив Еспер.

«Зараз Росія має в своєму розпорядженні ... крилаті ракетами середньої дальності, можливо оснащені ядерними боєголовками і спрямовані в бік Європи», – зазначив він.

Нагадаємо: генсек Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг раніше неодноразово говорив, що у відповідь на вихід Москви з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) НАТО не збирається розгортати нові ядерні ракети наземного базування в Європі.

Як повідомлялось, після закінчення дії ДРСМД США оголосили про прискорення розробки нових ракетних систем. Зокрема, в країні вже почали роботу над мобільними системами неядерних крилатих і балістичних ракет наземного базування.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло