Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Rolls-Royce має намір продати свій ядерний бізнес французькій Framatome

Rolls-Royce має намір продати свій ядерний бізнес французькій Framatome

Вартість бізнесу оцінюється в 200 млн фунтів

Rolls-Royce має намір продати свій ядерний бізнес французькій Framatome
фото www.flickr.com/photos/maikelnai

Rolls-Royce веде переговори щодо продажу свого ядерного бізнесу французькій Framatome, яка на 75% належить державній EDF. Це ще один хід у низці по перетворенню операційної діяльності компанії. Про це повідомляє FT.

Вартість бізнесу оцінюється в 200 млн фунтів.

Переговори ведуться щодо продажу бізнесу з виробництва інструментів і засобів контролю для моніторингу рівнів радіації і температури. На підприємстві компанії у Франції працюють близькр 600людей,і вони виготовляють вимірювальні системи для ядерниз реакторів по усьому світу.

Rolls-Royce початково мала намір розпоряджатись своїми операціями як єдиним пакетом, але не змогла знайти покупця, тому вирішила продавати їх окремо, повідомляють лдерела видання.

Французька EDF володіє 75% акцій Framatome. Решта 19,5% належать Mitsubishi Heavy Industries, 5% – іншій французькій компанії Assystem.

Бізнес у сфері «мирного» атома складає невелику частку операційної діяльності Rolls-Royce, але за підсумками минулого року приніс компанії 15 млрд фунтів доходу.

При цьому наголошується, що продаж не торкнеться атомної індустрії в Британії. У продаж також не входить проект з розробки невеликих модульних реакторів або бізнес із виробництва атомних підводних реакторів.

Видання нагадує, що компанія перебуває в процесі реструктуризації під керівництвом нового гендиректора Уоррена Іста. Минулого літа він анонсував скорочення 4600 робочих місць в рамках реструктуризації компанії, яка «роками відкладалася».

Компанія наразі продовжує боротьбу з наслідками проблем з двигунами Trent 1000, які поставлялися на літаки Boeing 787 Dreamliner. Компанія вже витратила 1,5 млрд фунтів на кампанію по перепроектування та ремонту, але протягом наступних 3 років буде додатково вкладати по 100 млн фунтів на покриття нових виникаючих витрат.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті