Папа Франциск закликав країни відмовитися від викопного палива через кліматичні зміни

Папа Франциск закликав країни відмовитися від викопного палива через кліматичні зміни

Очільник римо-католицької церкви порадив усім людям подумати про своє «егоцентричне» ставлення до світу

Папа Франциск закликав країни відмовитися від викопного палива через кліматичні зміни

Папа Римський Франциск закликав уряди країн світу показати «політичну волю» та зробити рішучі кроки з протидії змінам клімату, серед них – відмова від викопного палива. Про це повідомляє радіо Свобода.

Відповідну заяву понтифік оприлюднив сьогодні, 1 вересня.

Папа також оголосив про початок молитви для християн з метою привернути увагу до проблеми забруднення та використання природних ресурсів. Молитва триватиме кілька тижнів.

Очільник римо-католицької церкви побажав усім людям більше замислювалися над «розважливими або шкідливими» щоденними рішеннями щодо споживання та «егоцентричним» ставленням до світу.

В своєму зверненні Франциск згадує також Саміт ООН за збереження клімату, який запланований на 23 вересня в Нью-Йорку.

Він назвав цю подію нагодою для урядів «взяти на себе відповідальність і показати політичну волю до рішучих заходів», щоб якомога швидше досягнути нульової позначки викидів парникових газів та обмежити підвищення середньої температури по планеті. Таке обмеження передбачене в Паризькій кліматичній угоді 2015 року.

На думку понтифіка, забруднення, тривале використання викопного палива, інтенсивна сільськогосподарська експлуатація та знеліснення – основні причини глобального потепління.

Зокрема він згадав пожежі в лісах Амазонки, які говорять про «серйозну загрозу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло