Палата лордів підтримала перенесення Brexit, якщо угоди з ЄС не буде
Очікується, що королева підпише документ 9 вересня

Палата лордів британського парламенту в п'ятницю, 6 вересня, підтримала законопроєкт, який забороняє вихід країни з Євросоюзу без угоди з Брюсселем. 4 вересня цей законопроєкт вже ухвалили депутати Палата громад. Про це повідомляє DW.
Він передбачає перенесення терміну Brexit на 31 січня 2020 року, якщо домовленості з ЄС не вдасться досягнути до 19 жовтня. Очікується, що королева Великобританії Єлизавета II підпише документ 9 вересня.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон виступає категорично проти перенесення терміну Brexit, який зараз запланований на 31 жовтня. Він пообіцяв вивести країну з ЄС до цього дня з угодою або без неї. Він заявив, що «краще помре у канаві», ніж проситиме Брюссель про відстрочку.
Джонсон також наполягає на проведені дострокових парламентських виборів у країні 15 жовтня в разі блокування Brexit без угоди. Але для цього йому потрібна підтримка двох третин депутатів нижньої палати парламенту. Однак опозиційні партії вже заявили, що не збираються голосувати за проведення дострокових виборів у жовтні.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.