Захворіло у світі
5,410,288
Померло у світі
345,104
Вилікувалось у світі
2,169,005
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
British Airways скасувала понад 1500 рейсів через страйк пілотів

British Airways скасувала понад 1500 рейсів через страйк пілотів

Через скасовані рейси постраждають 280 000 пасажирів

British Airways скасувала понад 1500 рейсів через страйк пілотів
фото pixabay.com

Найбільша авіакомпанія Великобританії British Airways оголосила про скасування більшості своїх рейсів у понеділок і вівторок, передає Forbes з посиланням на Bloomberg. Причиною став перший з 1970 року страйк пілотів.

Авіакомпанія скасувала «переважну більшість» з 850 щоденних рейсів, повідомила агентству представник компанії. Скасування торкнуться практично всіх 1700 перельотів за винятком деяких. Близько півсотні рейсів були скасовані і в неділю 8 вересня.

Від цього постраждають близько 280 000 пасажирів, зазначає газета. Всім клієнтам, які купили квитки на скасовані рейси, оформили нові: запропонували перельоти іншими авіакомпаніями або перенесли на іншу дату, уточнила представник British Airways.

Пілоти оголосили страйк після того, як авіакомпанія не змогла домовитися з профспілкою пілотів стосовно розміру зарплат. Переговори тривають уже 9 місяців. Перевізник заявив, що профспілка діє несумлінно, оскільки висунула умови, виконання яких буде коштувати British Airlines близько $62 млн.

Компанія розіслала пілотам листа з попередженням, що на три роки позбавить пільгових перельотів тих, хто візьме участь у страйку, і членів їх сімей. Представник профспілки пообіцяв оскаржити це в суді.

British Airlines не виключила, що частину рейсів буде скасовано і в середу через порушення розкладу. Профспілка при цьому допускає, що страйки не обмежаться двома днями і триватимуть кілька місяців. Наступний, крім понеділка і вівторка, заплановано на 27 вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті