Трамп анонсував плани заборонити продаж ароматизованих електронних сигарет у США

Трамп анонсував плани заборонити продаж ароматизованих електронних сигарет у США

Наразі регулятори розробляють відповідні документи

Трамп анонсував плани заборонити продаж ароматизованих електронних сигарет у США
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore

Президент США Дональд Трамп заявив, що в країні є проблеми з вейпінгом, тому його адміністрація має намір заборонити ароматизовані електронні сигарети після того, як було зафіксовано декілька смертей, пов’язаних з ними.  Про це повідомляє Reuters.

Міністр охорони здоров’я і соціальних служб Алекс Азар сказав, що діти стають залежними від нікотину завдяки привабливому аромат електронних сигарет. Також він додав, що Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) розробляє план з виводу усіх нетабачних ароматів з американського ринку.

«Як тільки FDA завершить розробку цього документу,ми почнемо вживати заходів з прибирання таких продуктів з ринку», – наголосив Азар.

Видання повідомляє, що у США зареєстровано шість смертей, пов’язаних з вейпінгом. Представники органів охорони здоров’я країни розслідують 450 випадків потенційного виникнення захворювань легенів, пов’язаних з ароматизованими електронними сигаретами в 33 штатах.

Загальнонаціональне розслідування, яке проводилось Центрами з контролю і профілактики захворювань США і FDA, остаточно не виявило зв’язок виникнення хвороб з певним конкретним продуктом або інгредієнтом електронної сигарети, хоча вони висловили припущення стосовно наслідків вдихання ацетата вітаміна Е, який міститься в деяких вейп-продуктах.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло