Зеленський прагне укласти угоду з Коломойським щодо ПриватБанку – FT

Зеленський прагне укласти угоду з Коломойським щодо ПриватБанку – FT

Переговори та пошук «компромісу» очолять особисто президент і Андрій Богдан, повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук

Зеленський прагне укласти угоду з Коломойським щодо ПриватБанку – FT
Ігор Коломойський
фото www.flickr.com/photos/[email protected]

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив,що влада шукає «компроміс» з олігархом Ігорем Коломойським щодо ПриватБанку. Про це повідомляє FT.

За його словами,це бажання президента Володимира Зеленського.

«Я повністю переконаний, що нам зараз треба зосередитися на зростанні та шукати спільні рішення,а не витрачати наші ресурси на знищення один одного. Тому я дуже позитивно налаштований на будь-яку риторику,направлену на пошук компромісу», – сказав Гончарук в інтерв’ю виданню.

Видання нагадує,що МВФ попередив Україну,що будь-який відхід від націоналізації банку поставить під загрозу його програму на $3,9 млн.

Гончарук додав, що яке б рішення не було знайдено, воно буде узгоджено з МВФ.

Як повідомлялось, минулого тижня Зеленський зі своїм помічником Андрієм Богданом (екс-юристом, який представляв інтереси олігарха в судах по ПриватБанку) приймав в своєму офісі Коломойського . Обидва відкидають,що говорили про банк.

«Хоча ПриватБанк належить Мінфіну України, і тому є частиною повноважень Гончарука, він сказав,що Зеленський та Богдан очолять справу,незважаючи на очевидний конфлікт інтересів»,- пише видання.

«Ми з самого початку розуміли,що це особливе питання, тому я ніколи не відповідав за нього. Богдан і президент займались цим питанням з самого початку», – розповів прем’єр.

«Я розраховую на те,що вони знайдуть правильний спосіб її вирішення,тому що знають ситуацію набагато краще. Але я не сумніваюсь,що президент і його офіс будуть на стороні держави»,- додав Гончарук.

За словами людей, близьких до ситуації, переговори щодо ПриватБанку прискорились з того моменту, як Зеленський прийшов до влади.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло