Захворіло у світі
6,742,875
Померло у світі
395,030
Вилікувалось у світі
2,989,674
Захворіло в Україні
26,514
Померло в Україні
777
Вилікувалось в Україні
11,812
5G-обладнання Ericsson на китайському заводі збирають роботи

5G-обладнання Ericsson на китайському заводі збирають роботи

На кожному етапі виробництва використовуються новітні технології - мобільний інтернет речей, роботизація і штучний інтелект

5G-обладнання Ericsson на китайському заводі збирають роботи
фото www.flickr.com/photos/masselink

Компанія Ericsson завершила повну автоматизацію процесу виробництва на власній фабриці в китайському місті Нанкін, що спеціалізується на випуску продуктів для мереж радіодоступу 5G і 4G. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Для розпізнавання компонентів на виробничій лінії тепер застосовуються технології штучного інтелекту (ШІ) – це підвищує ефективність і точність виробництва, і, як наслідок, позитивно впливає на якість продукції.

Модернізація всіх етапів виробництва зайняла півтора року і обійшлася Ericsson в 500 млн шведських крон ($51,5 млн).

На повністю автоматизованій лінії зараз збираються базові станції для мереж 5G. Також передбачено автоматизований пакувальний конвеєр, який працює з продуктами 4G і 5G, – він був запущений в експлуатацію в другому кварталі 2019 року.

Крім того, були модернізовані лінії для тестування обладнання з підтримкою технологій 5G – це зроблено для підвищення якості, нарощування ефективності та збільшення гнучкості випуску всього 5G-портфеля компанії. Для моментального оповіщення про збої та у непередбачених ситуаціях на 45 робочих станціях впроваджено новітні технології мобільного інтернету речей.

Велика частина продукції заводу поставляється китайським операторам і призначена для підвищення ємності мережі, швидкого розгортання технологій 5G і масового впровадження роботизованих систем. За розрахунками Ericsson, оператори в Китаї будуть розгортати технології 5G швидкими темпами, і компанія вже готова до зростаючого попиту на новітні базові станції.

До підприємства в Нанкіні компанія автоматизувала свою фабрику в Естонії і оголосила про запуск розумного виробництва в США. Міжнародна логістична мережа є частиною стратегії Ericsson – вся продукція випускається в Європі, Азії та Америці, такий підхід дає можливість швидко постачати обладнання операторам на всіх континентах.

Нагадаємо: на початку вересня Huawei заявила, що сумарно компанія отримала понад 50 комерційних контрактів на поставку обладнання 5G. Також вона повідомила, що відвантажила понад 200 000 базових станцій 5G, що свідчить про те, що китайський телекомунікаційний гігант зайняв дві третини світового ринку 5G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті