Huawei зайняв дві третини світового ринку 5G

Huawei зайняв дві третини світового ринку 5G

Телеком-гігант відвантажив понад200 000 базових станцій

Huawei зайняв дві третини світового ринку 5G
фото www.flickr.com/photos/127641228@N07

Сью Веньвей, директор Huawei і директор Інституту стратегічних досліджень, заявив, що сумарно Huawei отримала понад 50 комерційних контрактів на поставку обладнання 5G. Про це він заявив під час заходу Huawei Asia-Pacific Innovation Day, на якому були показані нові 5G-продукти, передає Gizchina.

Серед вищезгаданих контрактів 28 – з Європи, 11 – з Близького Сходу, 6 – з Азійсько-Тихоокеанського регіону, 4 – з Америки і 1 – з Африки.

За його словами, компанія відвантажила понад 200 000 базових станцій 5G, що свідчить про те, що китайський телекомунікаційний гігант зайняв дві третини світового ринку 5G.

Нагадаємо: напередодні Huawei звинуватила уряд США у використанні «недобросовісної» тактики, щоб порушити нормальну ділову діяльність телекомунікаційного гіганта та його партнерів.

До цього стало відомо, що влада США розпочала нові розслідування випадків ймовірної крадіжки технологій з боку китайської компанії Huawei Technologies. У США уже відбувається перевірка на підставі схожих підозр, проте нове розслідування може стосуватися раніше невідомих фактів.

Минулого місяця Huawei оцінила, що збитки від американських санкцій будуть утричі меншими, ніж здавалось раніше. Спочатку збитки оцінювались у суму понад $30 млрд, однак останні підрахунки показали цифру у $10 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті