UNIT.City запускає продаж житла

UNIT.City запускає продаж житла

Житловий комплекс UNIT.Home займе 11,7 Га, а загальна площа забудови складе 174 940 кв.м

UNIT.City запускає продаж житла
Фото: прес-служба UNIT.City

В UNIT.City представили концепцію житлового кварталу та запустили продажі. Житловий комплекс UNIT.Home займе 11,7 Га, а загальна площа забудови складе 174 940 кв.м. Всього у складі майбутнього ЖК – 9 кварталів на 2475 квартир. Будинки будуть різні за висотою – від 6 до 20 поверхів. Про це повідомляє прес-служба UNIT.City.

Перша черга буде складатися з двох будинків, загальною площею в 40 320 кв. м. Кількість квартир – 580. На реалізацію початковій стадії проекту піде два з половиною роки. Планується, що в UNIT.Home заселяться 4500 осіб.

Ціна на квартири починатиметься з 35 000 грн за кв.м. Проект UNIT.Home фінансує холдингова компанія UFuture Василя Хмельницького. Співінвесторами й співделоперами житлового кварталу виступають компанії UDP та KAN Development.

UNIT.Home планують оснастити сучасними системами управління, обліку й контролю та енергоефективного освітлення. Комплекс, окрім відеоспостереження, буде також обладнаний спеціальними тривожними кнопками – цілодобовою підтримкою диспетчерської служби в екстрених ситуаціях. Ще одна особливість – спеціальний патрульний дрон, який зможе стежити за безпекою з повітря.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті