Захворіло у світі
19,705,715
Померло у світі
728,129
Вилікувалось у світі
11,967,286
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Інтереси Фірташа представлятимуть юристи, тісно пов’язані з Трампом

Інтереси Фірташа представлятимуть юристи, тісно пов’язані з Трампом

Зараз український олігарх намагається уникнути екстрадиції до США

Інтереси Фірташа представлятимуть юристи, тісно пов’язані з Трампом
Дмитро Фірташ
фото www.flickr.com/photos/rbunews/32927959901

Дмитро Фірташ, український олігарх і колишній діловий партнер Пола Манафорта, якому загрожує екстрадиція до США за обвинуваченнями в корупції, найняв групу юристів, тісно пов’язаних з президентом Дональдом Трампом. Про це повідомляє Bloomberg.

За словами представників олігарха, юристами Фірташа стало подружжя Вікторії Тоенсінг та Джозефа ді Дженови.

Видання повідомляє, що чоловік та дружина свого часу активно критикували розслідування  спецпрокурора Роберта Мюллера щодо російського втручання в американські вибори 2016 року і висловлювалось на підтримку Трампа в ЗМІ.

Нагадаємо: зараз Фірташ веде боротьбу із Мін’юстом США, щоб уникнути екстрадиції.

Австрія дозволила екстрадицію Дмитра Фірташа в США. Наразі питання щодо екстрадиції Фірташа до Сполучених Штатів вирішує Земельний суд Відня.

Фірташ перебуває у Відні з весни 2014 року, відколи його було заарештовано за запитом США. У Сполучених Штатах бізнесмена  звинувачують у намірах отримати дозволи на видобуток титанової руди в Індії за допомогою хабарів. Планувалося, як випливає з матеріалів кримінального провадження, що підприємство олігарха постачатиме титан до США. У разі визнання винним Дмитру Фірташу загрожують десятки років ув'язнення і конфіскація майна.

Видання повідомляє, що Фірташ не був пов’язаний із спробами РФ допомогти кампанії Трампа в 2016 році. Однак до його юристів із США звернулась команда Мюллера за інформацією про Манафорта, який мав справи з Фірташем до того, як очолив перевиборчий штаб Трампа.

В 2008 році Манафорт був частиною плану вартістю $850 млн за участі Фірташа та російського мільярдера Олега Дерипски з придбання готелю Drake в Манхеттені і перетворення його на елітну нерухомість. Угода, яка повинна була частково фінансуватись компанією Манафорта та Дерипаски Pericles Emerging Market Partners, так і не була завершена.

Манафорт пізніше був засуджений прокурорам Мюллера за численні злочини і наразі відбуває покарання.

Ден Уебб, який продовжує представляти Фірташа у справі про хабарництво, сказав,що його клієнт не співпрацював із розслідуванням Мюллера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті