Китай попередив про нестабільність на фінансових ринках після повідомлень про делістинг у США

Китай попередив про нестабільність на фінансових ринках після повідомлень про делістинг у США

Це «створить паніку на фінансових ринках і поставить під загрозу світову торгівлю і економічне зростання», вважають в КНР

Китай попередив про нестабільність на фінансових ринках після повідомлень про делістинг у США
фото www.flickr.com/photos/55272886@N06/5379956819

Пекін попередив у понеділок про загрозу нестабільності на міжнародних ринках в результаті будь-якого «роз'єднання» Китаю та США після того, як джерела повідомили, що адміністрація президента Дональда Трампа розглядає можливість делістингу китайських компаній з американських фондових бірж. Про це повідомляє Reuters.

Адміністрація Трампа наразі розглядає цей крок, що може привести до радикальної ескалації американо-китайської торгової війни.

За словами двох джерел, такий крок стане частиною більш широких зусиль для обмеження американських інвестицій в китайські компанії. Одне джерело сказало, що заходи мотивовані зростаючою стурбованістю адміністрації Трампа про безпеку в зв'язку з діяльністю цих компаній.

Офіційний представник МЗС КНР Ген Шуан сказав, що прийняв до уваги повідомлення про можливий делістинг і реакцію міністерства фінансів США, яке повідомило, що «зараз» не планує блокувати китайські лістинги.

«Вчинення максимального тиску і навіть прагнення до примусового роз'єднання китайсько-американських відносин завдасть шкоди інтересам китайських і американських компаній і населення, створить паніку на фінансових ринках і поставить під загрозу світову торгівлю і економічне зростання», – додав він.

Він висловив надію, що США будуть співпрацювати з Китаєм з метою поглиблення економічного і фінансового співробітництва та що Вашингтон займе «конструктивну позицію» щодо врегулювання розбіжностей.

Нагадаємо: днями стало відомо, що адміністрація президента Дональда Трампа розглядає ймовірність виключення китайських компаній з фондових бірж США. Цей крок стане частиною більш широких зусиль із обмеження інвестицій США в Китай.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло