Захворіло у світі
13,106,569
Померло у світі
573,042
Вилікувалось у світі
7,257,369
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Суд розгляне позов телекомпаній, яким заборонили ретранслювати 112 канал

Суд розгляне позов телекомпаній, яким заборонили ретранслювати 112 канал

Йдеться про компанії ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Лідер ТВ»

Суд розгляне позов телекомпаній, яким заборонили ретранслювати 112 канал
Фото pixabay

1 жовтня 2019 року п'ять телерадіоорганізацій, які здійснюють мовлення під емблемою «112.Украіна», надіслали позов визнання протиправним рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення від 26 вересня про відмову в продовженні строку дії ліцензії на мовлення. Про це повідомляє прес-служба Окружного адмінсуду Києва.

Разом з адміністративним позовом до суду надійшла заява, у якій компанії просять суд зупинити дію зазначених рішень Нацради та зобов’язати відповідного провайдера поновити надання позивачам послуг з розповсюдження у цифровому форматі телевізійних програм у повному обсязі та без будь-яких змін аудіо-візуального ряду на каналі мовлення багатоканальної телемережі.

Нині судом вирішується питання щодо відкриття провадження та щодо наявності правових підстав для вжиття заходів забезпечення позову.

Нагадаємо, що рішення Нацради стосується таких компаній: ТОВ «Новий формат ТВ», ТОВ «Аріадна ТВ», ТОВ «Партнер ТВ», ТОВ «ТВ Вибір» і ТОВ «Лідер ТВ» (всі – Київ).

Основна причина відмови у продовжені дії строку ліцензії – порушення умови ліцензії в частині програмної концепції мовлення. Компанії самостійно змінили формат мовлення з розважально -Інформаційний на інформаційний, йдеться у рішенні Нацради.

«Мова не йде про супутниковий канал «112». Він продовжує віщати. Йдеться про телеканали, які шість років тому самовільно змінили концепцію програм. Всі вони зареєстровані в Києві. Конкурс передбачав в умовах забезпечення інформацій саме регіональних компаній. Протягом п'яти років ці канали здійснювали ретрансляцію супутникового каналу «112». Затверджені умови кажуть, що у них є зовсім інший логотип. Тому навіть вимоги по логотипу на екрані телевізора вони не дотримувалися «, – сказала заступник голови Нацради Уляна Фещук.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті