Кабмін звільнив голів «Украероруху» та ДРС
Також було призначено 8 заступників міністрів

Кабмін на сьогоднішньому засіданні звільнив тимчасово виконуючого обов'язки директора Держпідприємства з обслуговування повітряного руху України ( «Украерорух») Олександра Доценко. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час брифінгу після засідання уряду.
Кабмін також звільнив Ксенію Ляпіну з посади голови Державної регуляторної служби (ДРС). Тимчасово виконуючим обов'язки глави ДРС призначений заступником голови відомства Олег Мірошниченко.
Також призначено 8 заступників міністрів, з них один – перший заступник міністра енергетики та захисту довкілля, яким став Віталій Шубін.
Також уряд призначив:
Юлію Гусєву – заступником міністра Кабінету Міністрів;
Костянтина Чижика – заступником міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції;
Олексія Сівіріна – заступником міністра культури, молоді та спорту.
У Міністерство цифрової трансформації призначено заступників міністра: Олександра Борнякова, Людмилу Рабчинську та Олександра Шелеста. Валерію Іонан призначено заступником Міністра з питань європейської інтеграції.
Нагадаємо: генеральний прокурор Руслан Рябошапка 8 жовтня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Трепака заступником Генерального прокурора.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].