Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Британія виселятиме громадян ЄС, які не оформлять відповідні документи – британський міністр

Британія виселятиме громадян ЄС, які не оформлять відповідні документи – британський міністр

За умови «жорсткого» Brexit їм треба подати документи до кінця 2020, якщо угода з ЄС буде – до липня 2021

Британія виселятиме громадян ЄС, які не оформлять відповідні документи – британський міністр
фото pixabay.com

Міністр внутрішніх справ Британії Брендон Льюїс заявив, що Об’єднане Королівство депортуватиме громадян ЄС після Brexit, якщо вони не оформлять документи для перебування у країні. Про це повідомляє ВВС.

В інтерв’ю німецькій газеті він сказав, що їм доведеться покинути країну, навіть якщо вони відповідають усім критеріям для отримання дозволу на проживання.

Компанія The3million, яка представляє громадян ЄС в Британії, заявила, що це поганий «спосіб відноситись до людей».

За даними МВС, наразі 1,8 млн людей подали заявку на право залишитися в країні принаймні до грудня 2020 року. В міністерстві немає даних про точну кількість громадян ЄС, які проживають наразі в Британії, але за оцінками Міжнародної обсерваторії їх кількість складає 3,3 млн, виключаючи громадян Ірландії, які вже мають право на простійний статус.

У разі неврегульованого Brexit громадяни ЄС, які мешкають у Великій Британії, мусять подати заявку на продовження перебування в країні до кінця 2020 року – або до кінця червня 2021-го, якщо угоди з ЄС буде досягнуто.

За словами Льюїса, якщо «громадяни ЄС не зареєструвались до цього моменту і не мають достатньо передумов для цього, будуть застосовуватись чинні імміграційні правила».

Майке Бон,прес-секретар The3million заявила, що організація роками «тиснула» на владу,щоб дізнатись, що буде з людьми, які не отримають статусу в 2021 році.

«Сьогодні, після тривалого очікування, підтверджується, що сотні і тисячі людей будуть покарані загрозою виселення. Це не спосіб відноситись до людей, не кажучи вже про те, що було обіцяно раніше,- сказала вона. – Ті,хто пропустить стиснуті терміни, зіштовхнуться з усією силою ворожого середовища».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті