Захворіло у світі
5,988,416
Померло у світі
366,654
Вилікувалось у світі
2,529,761
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
ЄС продовжив санкції проти РФ через отруєння Скрипалів

ЄС продовжив санкції проти РФ через отруєння Скрипалів

Обмежувальні заходи продовжені до 16 жовтня 2020 року

ЄС продовжив санкції проти РФ через отруєння Скрипалів
фото Shutterstock

Рада Європи сходня продовжила обмежувальні заходи з боку ЄС щодо застосування та розповсюдження хімічної зброї до 16 жовтня 2020 року, які включають заходи проти РФ за хіматаку в Солсбері. Про це йдеться в прес-релізі організації.

Санкції включають заборону на поїздки в Європейський союз, заморожування активів осіб і підприємств, причетних до застосування або поширення хімічної зброї.

Відзначається, що санкції були продовжені проти чотирьох осіб, які пов'язані з хімічною атакою Росії в британському місті Солсбері.

Нагадаємо: 15 жовтня 2018 року Рада ЄС затвердила режим горизонтальних санкцій для вирішення проблеми застосування та розповсюдження хімічної зброї на додачу до висновків Європейської ради від 28 червня 2018 року. Це дозволяє ЄС вводити санкції проти осіб та організацій, які причетні до розробки і застосування хімічної зброї в будь-якому місці, незалежно від їх національності та місцезнаходження.

Обмежувальні заходи стосуються осіб та організацій, які несуть безпосередню відповідальність за розробку і використання хімічної зброї, а також тих, хто надає фінансову, технічну або матеріальну підтримку, та тих, які їх заохочують чи пов’язані з ними.

Це рішення сприяє зусиллям ЄС по боротьбі з розповсюдженням і застосуванням хімічної зброї, яка становить  серйозну загрозу міжнародній безпеці. Вона підтримує глобальну заборону на хімічну зброю, встановлену Конвенцією про хімічну зброю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті