Інвестиції в сектор страхових технологій перевищили $4,3 млрд з початку року

Інвестиції в сектор страхових технологій перевищили $4,3 млрд з початку року

Цей результат характерний перевищенням інвестицій в В2В над проектами традиційної дистрибуції

Інвестиції в сектор страхових технологій перевищили $4,3 млрд з початку року
фото www.flickr.com/photos/jordonpapanier/6801982420

У ІІІ кварталі інвестиції в insurtech досягли $1,5 млрд, що є одним з найбільш високих квартальних результатів в секторі страхових технологій. Про це повідомляє Укрстрахування.

Як випливає зі звіту Willis Towers Watson, за 9 місяців з початку року сектор залучив понад $4,3 млрд, що на 5% вище результату за 2018 рік. Кількість інвестицій в звітному періоді зросла на 20% до 239 угод. Цей результат характерний перевищенням інвестицій в В2В над проектами традиційної дистрибуції.

«Сьогоднішній insurtech – це не тільки галас і частина підприємницької культури, а й відповідна технологія для страхової та перестрахової галузі», – прокоментував Ендрю Джонстон, керівник напрямку insurtech в Willis Re. За його словами, все більше представників страхової індустрії розуміють переваги використання сучасних технологій і позитивно відгукуються про це.

Раніше міжнародна консалтингова компанія Hampleton Partners, що спеціалізується на ринках операцій по злиттю і поглинанню в сфері технологій, прогнозувала річний обсяг угод insurtech на рівні $6 млрд

Нагадаємо: станом на жовтень глобальний страховий розрив досягнув рекордного показника у $ 1,2 трлн

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті