В українських ПСГ накопичено 21,6 млрд куб. м газу – «Нафтогаз»

В українських ПСГ накопичено 21,6 млрд куб. м газу – «Нафтогаз»

Такі запаси газу в сховищах є рекордними за останні 10 років та гарантують стабільне проходження опалювального сезону

В українських ПСГ накопичено 21,6 млрд куб. м газу – «Нафтогаз»
Фото: УНІАН

Україна збільшила обсяги газу в підземних сховищах (ПСГ) до 21,6 млрд куб. м, що на 4,5 млрд куб. м перевищує показники відповідного періоду минулого року. Про це 25 жовтня повідомила пресс-служба НАК «Нафтогаз України».

Такі запаси газу в сховищах є рекордними за останні 10 років та гарантують стабільне проходження опалювального сезону. Закачування газу до ПСГ продовжується.

У компанії нагадали, що для забезпечення сталого проходження осінньо-зимового сезону 2019/2020 років Україні необхідно було накопичити у підземних сховищах газу не менше 20 млрд куб. м газу.

В українських ПСГ накопичено 21,6 млрд куб. м газу – 	«Нафтогаз»

Як повідомляв Mind, Україна накопичила в ПСГ понад 21 млрд кубометрів газу, при тому жодного кубометра з накопиченого в ПСГ газу не надійшло з Росії.

Нагадаємо, що сьогодні, 28 жовтня у Брюсселі зустрінуться Коболєв та Міллєр. Йтиметься про довгостроковий транзит газу з РФ по території України після 2019 року.

Раніше парламент ухвалив у першому читанні в редакції уряду проєкт закону «Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу (2239-1). За таке рішення проголосували 286 народних депутатів, проти – 18, утримались – 19, не голосували – 60.

Згодом голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв закликав парламент ухвалити  в цілому закон «Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу» (№2239-1), щоб до 1 січня 2020 року  завершити сертифікацію ТОВ «Оператор ГТС України».

Також 25 жовтня Mind писав, що в ЄК назвали теми обговорення на майбутніх тристоронніх переговорах по газу. ЄК, Україна та РФ будуть обговорюватись питання тривалості нового контракту, обсяги поставок та тарифи.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло